10.05
16:30
JoŔanica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
SuŔica
Mladi radnik 1926
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
RSK
Takovo
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Borac
1. Maj Ruma
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Dunav
BeÄej 1918
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
17:00
Radan
GFK DuboÄica
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
11:00
Car Konstantin
BuduÄnost
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
11:00
SFS Borac
Rembas
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Vlasina
OFK SinÄeliÄ
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
TemniÄ 1924
TimoÄanin
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
16:30
TEK Sloga
GSP Polet DorÄol
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Stepojevac Vaga
OFK Beograd
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Zvezdara
Jedinstvo
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Polet
Udarnik
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
OFK AranÄelovac 1979
Partizan 1945
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Borac 1932
Sloboda
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Petar Dobrnjac
Sloga 1924
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
OFK Napredak
Morava
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
RaÄevac
ŽelezniÄar
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
RadniÄki Stobeks
Borac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Mladost (P)
Spartak
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Drina
Ribnica
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Brezovica
Mladost (D)
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Radnik
Real
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
BuduÄnost
OFK Ras
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Bane 1931
GoÄ
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
ZveÄan
Vodojaža
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Apolon 2018
Å umadija
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
BaÄka
Tavankut
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Mladost (T)
BajŔa
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Tisa
Tekstilac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Mladost (BP)
Crvenka
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Vojvodina
Sloga
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
JugoviÄ
Borac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Sremac
Mladost (BJ)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Jadran
Cement
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Hajduk (D)
Sloboda
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Crvena zvezda (VS)
Krajina
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Borac (St)
Sloga
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
ŽAK
Begej
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
BobiŔte
Sloga
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Äekmin
ŽitoraÄa
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
11:00
Svetlost Badnjevac
PÄinja
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
16:30
Vranjska Banja
Jastrebac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Jablanica
Nebeski Andjeli
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
11:00
Jedinstvo (P)
BSK
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
16:30
Hajduk Veljko
OFK Slatina
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Kablovi
Balkanski
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Lužnica
OFK 019
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
MeŔevo
Župa
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Juhor
RadniÄki (S)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
KuŔiljevo
Blagotin
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Jastrebac
Jedinstvo 1936
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
LevaÄ
MaÄkovac
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Rudar
Zemljoradnik
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Orljane
NaŔa krila 1936
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
OFK NiÅ”
OFK Brzi Brod
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Bukovik
Mladost (M)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
MaloŔiŔte
Svrljig
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Jedinstvo (GM)
Pukovac
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Dunav
Turbina
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
LeŔtane
BSK 1926
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
BuduÄnost
Studenski Grad
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
BSK Batajnica
Mladost
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
11:00
Prva Iskra
VrÄin
|
10.05.2020 11:00 |
|
10.05
16:30
ŽelezniÄar
Sirakovo
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
ObiliÄ
Rudar (Kr)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Omladinac (Å )
TrgovaÄki
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Borac (Ž)
Integral
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Sloga (B)
Borac (K)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Sloga (L)
Äerdap
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Mlava (ML)
BuduÄnost (V)
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
OFK OseÄina
Pepeljevac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
OFK JabuÄje
Tvrdojevac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Junior Novo Naselje
Dimitrije TucoviÄ
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Banjani
Iskra
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
OFK BrÄanac
TrliÄ
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
17:00
Mladost (PP)
Vidojevica
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
DuŔko
Majur
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Sloga
Cer
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Podrinje
Mladost (DD)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Jedinstvo (Å T)
Drina
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
KaraÄorÄe
Hajduk Stanko
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
17:00
Ibar
Kraljevo Hajduk
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Borac (V)
PopoviÄi Vrnjci
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Granit
KaraÄorÄe
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Tavnik
Ribnica
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
BuduÄnost
Mataruge
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
16:30
BuduÄnost (M)
Rusin
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Kordun
MagliÄ
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Omladinac
ŽAK
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
RadniÄki 1918
TvrÄava
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Slavija
Kulpin
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
BSK
Borac 46
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Hercegovac
Polet
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
17:00
Preporod
NjegoÅ”
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Proleter (Nj)
ÄurÄin
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Sutjeska
Srbobran
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Jadran
ObiliÄ (Z)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Iskra
RadniÄki 1905
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
16:30
Mitros
BuduÄnost
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Donji Petrovci
Napredak
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Donji Srem 2015
Hajduk (V)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Ljukovo
Hajduk (B)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
ŽelezniÄar
LSK LaÄarak
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Borac (K)
Borac (M)
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
17:00
TSK
FruŔkogorac
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Petrovaradin
Hajduk
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
10:00
Index
Slavija
|
10.05.2020 10:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
OFK Sirig
Å ajkaÅ” 1908
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
BaÄka (Ä)
FruŔkogorski partizan
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
BaÄka (B)
ŽSK
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Tatra
Veternik
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
16:30
Rusanda
RadniÄki 1911
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Jedinstvo
Crvena zvezda
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Lehel
Mladost (L)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Vojvodina
Borac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
TamiÅ”
Polet
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
2. Oktobar
OFK Klek
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Omladinac FAM
Potisje
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
17:00
Spartak 1911
Dolina
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Strela
Polet (Id)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Sloga (BNS)
Potporanj
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
HajduÄica
Partizan (U)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
BuduÄnost (A)
Jugoslavija
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
RadniÄki (B)
BAK
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Partizan (G)
Crvena zvezda
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
11:00
KljuÄ
Blizna
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
Polet
Sloga
|
10.05.2020 | : | |||||||
10.05
Nemetali
Polom
|
10.05.2020 | : | |||||||
10.05
RadniÄki
Rudna Glava
|
10.05.2020 | : |
10.05
17:00
PRO Rudar
Kosovo
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Sloga (M)
Hajduk
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
OFK Rtanj
Omladinac
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
17:00
Sloga (Ä)
Ribnik
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Trudbenik
Donji Kopaonik
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
FUD
Varvarin
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
SebeÄevac
Å anac
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Mladost
Žabare
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Vinogradar
Äitluk
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Gradina
Kupci
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Sloga (M)
13. April
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
17:00
Moravac 2015
Bratstvo
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Javor
Morava (R)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Juhor
Resavac
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Partizan (M)
Napredak (D)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Mladost (J)
Orlovi
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Dragocvet
Mladost (D)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Mladost (K)
OFK Batinac
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
OFK Bratstvo
Kolare
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
16:30
SinÄeliÄ 2012
Institut
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Srem
PKB Kovilovo
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Balkan Mirijevo
011
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
11:00
Hajduk
Heroj Polet
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
16:30
PoŔtar Zvezdara
Borac (P)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Å umadinac
Posavac TiŔma
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Posavina
Duboko
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Barajevo
BuduÄnost
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
LisoviÄ
Mladost
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
OFK Zabrežje
Omladinac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
10:00
RadniÄki
Rojkovac
|
10.05.2020 10:00 |
|
|||||||
10.05
16:30
Zvezda
OFK Borac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
10:00
Borac (L)
Strelac
|
10.05.2020 10:00 |
|
10.05
16:30
BoleÄ
Kosmaj
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Rabrovac
Å umadija 1962
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Zuce 2019
Dunavac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Velika Krsna
ZaklopaÄa
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
ŠepŔin
KaluÄerica 1969
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
RasovaÄa
RadniÄki 1924
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Moravac (ZT)
Padina
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
RadniÄki 1947
BaliÄevac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Moravac (Ä)
OFK Rutevac 1908
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Rudar Alpos
Pobeda
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Zaplanjac
Naisus 1977
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Mladost (B)
Doljevac
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Omladinac (DR)
ŽSK
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Banja
BSK
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Lokomotiva
Jasenica
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
VinÄa
Trnava
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Borac
Sloga
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Plaskovac
Å umadinac (N)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Marjan
Prvi srpski ustanak
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Å umadinac (S)
Mladost MG
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Å umadinac KG
Borac (D)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
MarÅ”iÄ
Sloboda (G)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Srbija
Mladost (P)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Kutlovo
Jedinstvo (P)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
OFK Bagremar
Å umadija 1934
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Zastava
Pobeda 1926
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Jug Bogdan
KaÄuÅ”a
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Jastreb
Omladinac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Dundjerski
Trbunje
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
JoŔeva
Å arbane
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
ÄuÄuge
Crvena Jabuka
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Kolubara (J)
Mladost (V)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
KaleniÄ
OFK Paljuvi
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Pambukovica
Polet (T)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Zvizdar 2012
Rudar 1945
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
17:00
Jedinstvo (D)
Mladost 1981
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Mineral 2015
Progorelica
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
11:00
MiloÄajac
Mlada krila
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Lazac
Jedinstvo 2017
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Borac (A)
Zvezda
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Jedinstvo (G)
BraÄa VukoviÄ
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
16:30
Mladost
Aleksa Å antiÄ
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Lipar
OFK Odžaci
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Zadrugar
Dunav
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Polet
Jedinstvo
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Kula
Omladinac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
TerekveÅ”
SU StaniÅ”iÄ 1920
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
10:00
FruŔka Gora
Sloboda
|
10.05.2020 10:00 |
|
|||||||
10.05
16:30
Sloga (V)
TrgovaÄki
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
OFK Zeka BuljubaŔa
BSK
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Sremac
ObiliÄ 1993
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
OFK BikiÄ
Jednota
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
GraniÄar 1924
Sloga (Ä)
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
17:00
Vulturul
KaraÅ” (K)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Borac (VG)
Polet
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Banat (D)
Partizan (K)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Ratar
Vojvodina (CC)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
KaraÅ” (J)
Å evac
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Banat (I)
Dunav
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
17:00
Sloga (D)
Sloga (L)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Polet 57
Omladinac
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Vinogradar
Rubin
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Garevina
Mladost
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
17:00
Mladost
BuduÄnost
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Ursule
SinÄeliÄ 1934
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Sloga
Zenit
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Sloboda
GFK Tabane
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Kupinovac
Å umadinac
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
16:30
Beljina
Veliki Borak
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
RuŔanj
VraniÄ
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Umka
Zmaj 1953
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Velika MoŔtanica
Busije
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
DIF
BUSK
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
11:00
Mladi proleter
13. maj
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
10:00
Rekreativo 011
Dedinje
|
10.05.2020 10:00 |
|
10.05
17:00
Tisa
Potisje
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Å ampion
Slavija
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Tromedja
BaÄka
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Hajduk
GraniÄar
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
HorgoÅ” 1911
Äoka
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
17:00
Zadrugar
Sloboda
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Torpedo 1924
Milicionar
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Lipolist
Gorki
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Omladinac 2013 (SL)
Omladinac (BO)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Napredak
OFK Å abac
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
BuduÄnost 1929 (ZM)
Premijer
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
17:00
Velika Reka
Studenac
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Antimon
Jedinstvo (MZ)
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Borac
Rudar
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Jadar 1961
7. Juli
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Jedinstvo (ZA)
Prva Iskra
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Hajduk
Jezero
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
17:00
PriÄinoviÄ
VlaÅ”iÄ
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
CeriÄ
Rankovac
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Sloga
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
OFK Jelen
Å ipurske livade
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Dobrava
RadniÄki
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
PSK
TreŔnjevka
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
16:30
PKB (PS)
Pinosava
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
PoŔtar 1930
Boka Seniors
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Resnik
Siti Sport Klub
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Palilulac
OFK Crvenka
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Pionir
LepuŔnica
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
11:00
Omladinac (B)
Jedinstvo (K)
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
16:30
Mladost (R)
RadniÄki (K)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Sloga 1952
KrilaÅ”
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Zadrugar 1947
Rade MiloÅ”eviÄ
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Manastirica
Polet S.D.
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Borac (V)
Napredak 1936
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Sloga (M)
Napredak (P)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Žika MarkoviÄ UÄa
Mladost (B)
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Stig 1955
Žitkovica 2017
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Dizel
BariÄ
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Mlava (B)
BaŔtovan 2015
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Vihor
LjubiÄevo
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
Radoje DomanoviÄ
B 2000
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Å amot
Mladost
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
BuduÄnost
Sloga
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Borac
Kopljari
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Vrbica
Brezovac
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
VenÄani
Mladi rudar
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
16:30
KoŔutnjak
OFK Žeželj
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Divostin
21. oktobar
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Vinogradi DB
Sloga Lužnice 2016
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
DobraÄa
Jadran
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
17:00
Lokomotiva
Solid
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Elektrovojvodina
Äantavir
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Bikovo
Žednik
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
PaliÄ
OFK Mala Bosna 2015
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Vinogradar
Udarnik ViŔnjevac
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
11:00
Parunovac
Naupare
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Polet
Mudrakovac
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Konjuh
Globoder
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Äarapan
Bukovica
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Gaglovo
MakreŔane
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
11:00
Modrica
Borac
|
10.05.2020 11:00 |
|
10.05
Jedinstvo
Mladost Radost
|
10.05.2020 | : | |||||||
10.05
Mladost (R)
Tomislavci
|
10.05.2020 | : | |||||||
10.05
Slavija
BuduÄnost
|
10.05.2020 | : |
10.05
16:30
Dinamo 1923
Bratstvo 2019
|
10.05.2020 16:30 | : | |||||||
10.05
16:30
TeleÄka
GraniÄar
|
10.05.2020 16:30 |
|
|||||||
10.05
16:30
Dinamo
Panonija
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
BSK 2014
Magnohrom
|
10.05.2020 | : | |||||||
10.05
Partizan (V)
Morava (M)
|
10.05.2020 | : | |||||||
10.05
KoŔtam Polje
Milakovac 2018
|
10.05.2020 | : | |||||||
10.05
11:00
Studen Vitez
BuduÄnost (S)
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
Mladost 1925
Omladinac
|
10.05.2020 | : | |||||||
10.05
Stara ÄarÅ”ija
ZgodaÄica
|
10.05.2020 | : |
10.05
11:00
OFK Takovo
Jedinstvo (M)
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
11:00
BuduÄnost 1995
Omladinac (K)
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
11:00
Gunjevac
Kolubara (LP)
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
11:00
OFK Stublenica
MurgaÅ” 2012
|
10.05.2020 11:00 |
|
10.05
11:00
Mladost (Z)
Sparta
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Torpedo
Jedinstvo 2014
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Verko
Petrovac 74
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
11:00
Mladost 2013
Sloga 1949
|
10.05.2020 11:00 |
|
10.05
11:00
Seljak (C)
Hajduk 1936
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
16:30
Partizan (C)
Kremenac
|
10.05.2020 16:30 |
|
10.05
11:00
Dedina
Polet
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
11:00
Mladost VPD
Vratare
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Dvorane
Grkljane
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Mladost 2015
Lomnica
|
10.05.2020 17:00 |
|
|||||||
10.05
17:00
Padež
Zmajevac
|
10.05.2020 17:00 |
|
10.05
10:00
Best Sige
Vukovac 98
|
10.05.2020 10:00 |
|
|||||||
10.05
10:00
Homoljac
Pobeda 1953
|
10.05.2020 10:00 |
|
|||||||
10.05
10:00
Zvezda
Laznica
|
10.05.2020 10:00 |
|
10.05
12:00
BeÄej 1918
BajŔa
|
10.05.2020 12:00 |
|
10.05
11:00
Spartak '06
BaÄka
|
10.05.2020 11:00 |
|
|||||||
10.05
10:30
Preporod
Tavankut
|
10.05.2020 10:30 |
|
10.05
09:30
Vinogradar
TSC
|
10.05.2020 09:30 |
|
|||||||
10.05
09:30
Spartak
BeÄej 1918
|
10.05.2020 09:30 |
|